Оголошення

25 квітня 2023 року відбулися Загальні збори Відділення фізико-технічних проблем енергетики Національної академії наук України.

На зборах виступив академік-секретар Відділення фізико-технічних проблем енергетики НАН України академік НАН України Олександр Кириленко із звітною доповіддю «Про підсумки наукової діяльності установ Відділення фізико-технічних проблем енергетики Національної академії наук України у 2022 році та перспективи розвитку досліджень і розробок в галузі енергетики».

_1.png ph 2 zmin

 

    

  

З доповіддю «Моніторинг забруднення повітря: сучасна роль у забезпеченні енерго-екологічної безпеки та сталого розвитку» виступив заступник директора Інституту загальної енергетики НАН України з науково-організаційної роботи д-р техн. наук Артур Запорожець.

 3 1

 

На Загальних зборах ВФТПЕ НАН України отримали нагороди молоді науковці Інституту – доктор технічних наук Артур Запорожець, докторка філософії Анастасія Свердлова та кандидат технічних наук Владислав Хайдуров, які стали лауреатами Премії НАН України для молодих вчених за роботу «Методи і засоби підвищення ефективності та безпеки функціонування теплоенергетичного обладнання».

 4  5  

 

 

     6 1

©2023 Iнститут загальної енергетики НАН України

Search